Kundeservice

Elmegårdsvej 5
5250 Odense SV
tlf. 70 22 35 20
post@v-r.dk

Åbningstider

Mandag til Torsdag

09:00 – 16:00

Fredag
09:00 – 14:00

V-R GRUPPEN

Steen Søndergaard
Indehaver

tlf. 28 87 88 00
steen@v-r.dk

Thomas Schultz
Forsikringsmægler

tlf. 51 30 45 40
thomas@v-r.dk

Henriette Kirkerup
Forsikringsmægler

tlf. 60 48 98 11
henriette@v-r.dk

Kasper Pedersen
Forsikringsmægler

tlf. 28 87 88 04
kasper@v-r.dk

Charlotte Baarup
Forsikringsmægler

tlf. 28 87 88 03
charlotte@v-r.dk

Lone Ribert
Forsikringsmægler

tlf. 21 28 26 23
ribert@v-r.dk

Lene Welander
Mæglerassistent

tlf. 88 44 35 24
lene@v-r.dk

Rune Søndergaard
Mæglerassistent

tlf. 28 87 88 01
rune@v-r.dk

Lone Hansen
Bogholderi

tlf. 88 44 35 20
lone@v-r.dk

Info og klageansvarlig

I V-R gruppen bestræber vi os altid på at levere en høj service til vores kunder.

 

Skulle du alligevel som kunde opleve noget der ikke lever op til dine forventninger, vil vi meget gerne høre fra dig så vi kan blive endnu bedre.

Du er i den forbindelse velkommen til at kontakte vores

klageansvarlige, som er
Steen Søndergaard.

 

Tlf. 28 87 88 00
Mail: steen@v-r.dk

SÅDAN ARBEJDER VI

Vi siger, hvad vi gør

– vi gør, hvad vi siger